Компанія Ваша Стеля

«Ваша стеля» - це стрімко розвиваюча компанія, яка ставить перед собою задачу завоювання лідируючих позицій на ринку натяжних стель та ремонтно-дизайнерських послуг. І це не просто слова. Історія компанії «Ваша Стеля» не відрізняється крутими поворотами, злетами і падіннями – це добре продуманий і короткий шлях до чесного та заслуженого успіху. Вирішивши зайнятися ремонтно-дизайнерськими послугами та натяжними стелями, засновник компанії чітко прорахував оптимальний шлях розвитку бізнесу заснований на оригінальних технічних рішеннях які дозволяють гнучко реагувати на запити ринку. такий підхід до справи допоміг виконувати замовлення надзвичайно швидко, а головне – майстерно втілювати в життя будь-які, навіть самі неабиякі і вишукані ідеї клієнтів. Роком народження компанії «Ваша стеля» став далекий 2006 рік, а філософія новонародженого бренда – це завжди і скрізь бути на висоті, недосяжної для конкурентів. Компанія завжди працює в максимально швидкому режимі, щоб кожний клієнт міг в найкоротші терміни отримати прекрасний результат.

Натяжні стелі

Ремонт і оздоблювання оселі, задача досить складна і вимагає уважного відношення. На даний момент на ринку представлена така кількість матеріалів, зупинити свій вибір на тій чи іншій продукції доволі складно. Оздоблення стелі являється одним з найважливіших моментів. Замовивши натяжні стелі Рівне, Здолбунів, Квасилів, Дубно та в інших містах Рівненської області можна в компанії «Ваша Стеля». Натяжне полотно дозволяє втілити в життя будь-які задумки дизайнерів – від простих, плоских форм до складних багаторівневих геометричних фігур. Глянцеві полотна дозволяють візуально збільшити простір в кімнаті, а матові – додадуть приміщенню затишку. Різноманітні кольори дозволяють комбінувати полотна при встановлені стелі в декілька рівнів. Компанія «Ваша Стеля» пропонує купити натяжні стелі разом з монтажем. Натяжні стелі Рівне від компанії «Ваша Стеля» можна використовувати як в житлових приміщеннях, так і в торгових залах, офісах і т.д. дізнатися яка ціна натяжних стель, Ви можете у нас на сайті, що безумовно полегшить завдання і позбавить від довгих походів по будівельним магазинам. Також на сайті можна обрати недорогі натяжні стелі для всіх жителів Рівного та Рівненської області. Не дивлячись на те, що натяжні стелі з’явилися не так давно, вони вже вспіли зарекомендівати себе з позиитвної сторони. В них є ряд переваг такі як: довговічність, простота та швидке встановлення, широка кольорова гамма. також можливе нанесення фотодруку високої якості, що в рази збільшує попит на цей матеріал і робить його більш привабливим при проектуванні дизайну приміщення чи кімнати. Завдяки своїм властивостям, можна використовувати натяжні стелі в ванній, дитячій, кухні і т.д.

Дизайн

Компанія «Ваша Стеля» - це команда професіоналів. Ми виконуємо дизайн інтер’єрів та екстер’єрів квартир, будинків, котеджів, ресторанів, барів, офісів, магазинів та інших приміщень в Рівному та Рівненській області. також ми розробляємо індивідуальні проекти будинків, громадських приміщень та житлових комплексів. За нашими плечима велика кількість успішно реалізованих проектів і багаторічний досвід роботи в даній сфері. Спеціалісти компанії підготують для Вас детальну технічну документацію і продумають все до детальних дрібниць, щоб Ви змогли повністю реалізувати проект. В рамках проектування дизайну ми допоможемо з переплануванням, розробимо правильне зонування кімнат, обговоримо з Вами всі можливі ідеї ремонту і стилі оформлення приміщення. Ми врахуємо всю специфіку проекту. Найкращі дизайнери підберуть безліч варіантів для маленьких будинків чи квартир. Ми створюємо унікальні проекти будинків чи дизайну інтер’єру в Рівному, Рівненській області, а також по інших містах України. додатково ми пропонуємо послугу авторського нагляду. Для Вас це зручна можливість пройти весь процес ремонту без зусиль та стресу, так як нагляд за реалізацією дизайну інтер’єру чи екстер’єру ми беремо на себе. Ми контролюємо виконання і якість оздоблювальних та інших робіт. Займаємося питанням вибору матеріалів, вирішуємо питання декорування і звичайно що ведемо повну звітність для Вас. Нас відрізняє професіональний підхід до виконання проектів, увага до деталей, точність розрахунків і безмежне натхнення. Дизайн інтер’єру та екстер’єру – це те що ми вміємо та любимо робити. Ми знаємо що зараз в тренді та як його реалізувати саме в Вашому інтер’єрі.

Ремонт

Ремонт під ключ Рівне від компанії «Ваша Стеля». Як же виконати обробку та ремонт квартири, будинку чи котеджу, щоб життя після було комфортним, а ремонт був здійснений з найменшими витратами? Яка вартість ремонту під ключ? Компанія «Ваша Стеля» допоможе Вам в цьому. В Рівному ми робимо ремонт під ключ якісний і в термін. Вам не знадобиться турбуватися ні про що, ми зробимо все що потрібно. Наші спеціалісти візьмуться за ремонт і обробку приміщення різної складності. При цьому, ми сумлінно підходимо до виконання своєї роботи. Тому з урахуванням всіх побажань клієнта, нами буде створено унікальний дизайн-проект. Ви можеет і самі приймати активну участь в проведені оздоблювальних робіт. Наприклад вибрати відповідний стиль оформлення інтер’єру, а також поділитися власними очікуваннями про те, яким Ви хочете бачити своє приміщення. Наші клієнти завжди залишаються задоволеними виконанням робіт і рекомендують нас своїм друзям та знайомим. І це не дивно тому, що ми ефективно, швидко і за помірною ціною, в точності виконаємо всі потреби і побажання клієнтів. В своїй роботі ми використовуємо сучасне обладнання, високоякісні, екологічні матеріали, нові технології. Всі наші працівники обов’язково проходять курси підвищення кваліфікації. Завдяки всьому цьому, ремонт виконується максимально швидко і не виходить за рамки кошторису і звичайне не впливає на якість роботи.