Багаторівневі натяжні стелі

Багаторівнева натяжна стеля – це прогресивна технологія обробки квартир, будинків, офісів та громадських приміщень. Замовити дворівневу натяжну стелю Вам вигідно саме в нашій компанії по декільком принам:
 • ми використовуємо сучасні технології монтажу, алюмінієві профілі для установки багаторівневої конструкції;
 • встановлюємо багаторівневі та дворівневі натяжні стелі будь-якої форми: арочні, куполоподібні, спіральні, хвилеподібні, круглі та ін.
 • використовуємо будь-який тип підсвітки: традиційну, світлодіодну, неонову, декоративну;
 • за рахунок алюмінієвого каркасу, забезпечується висока швидкість установки і надійність стелі в експлуатації, його довговічність.

Особливості багаторівневих і дворівневих натяжних стель.

Багаторівневі натяжні стеліКожна стеля унікальна, так як наші спеціалісти разом з замовником визначають індивідуальні параметри майбутньої конструкції. Багаторівнева натяжна стеля універсальна з точки зору стилістики, вона ідеально поєднується з різними дизайнами такими як класика, модерн, хай-тек, ампір. Команда «Ваша Стеля» пропонує саме для Вас проект, який не тільки буде поєднуватися з інтер’єром, але й вирішить деякі архітектурні задачи. Установка багаторівневих стель, являється оптимальним варіантом у випадках коли:
 • потрібно розділити світло, зробити світловий акцент чи зробити освітлення розсіяним;
 • скоректувати форму приміщення, візуально збільшити простір;
 • скрити комунікації;
 • замаскувати видимі переходи стелі, з’єднання бетонних плит.
Якщо звичайні стелі можуть виготовлятися по типовим проектам ( достатньо лише задати площу кімнати), то багаторівневі натяжні стелі опрацьовуються в деталях, складається схема всієї конструкції. Будь-яка неточність може привести до перекосу і стеля вже не буде викликати захват і захоплення. Попередньо продумується система освітлення. В подальшому неможливо буде порушувати цілісність полотна багаторівневих стель, тому нашими спеціалістами продумується на етапі розробки проекта, розстановка освітлювальних приладів.

Монтаж багаторівневих і дворівневих натяжних стель.

Багаторівневі натяжні стеліВиготовлення натяжних стель, передбачає складання фахівцями несучого каркасу, елементів освітлення, вентиляційних коробів, тощо. Каркас збирається з цільного металевого профілю і спеціальних направляючих. Монтаж натяжних стель на другому етапі, передбачає безпосередньо натяжку полотна по всім рівням. Полотно багаторівневих чи дворівневих натяжних стель може мати різне забарвлення, що придасть конструкції особливий вид.
Натяжне полотно має досить хорошу пластичність та має великий вибір кольорової палітри. Різноманітність фактури полотна також порадують покупців: матові, глянцеві,сатинові, перламутрові, напівпрозорі, тканнині. На такі полотна можна наносити будь-які зображення фотографічної якості.

Проекти багаторівневих натяжних стель, як правило, створюються по дизайну замовника або дизайнером компанії. Найпростіші багаторівневі стелі – це класичні дворівневі конструкції, але при бажані можна виконати будь-яку геометричну конструкцію з будь-якою кількістю рівнів. Такі багаторівневі стелі, дозволяють замовникам і дизайнерам на 100% відкрити свій творчий потенціал.
Наша компанія вже довгий час спеціалізується не тільки на звичайних однорівневих і дворівневих натяжних стелях. Тому, звернувшись до нас, Ви можете бути повністю впевненні в тому, що Ваша фантазія буде втілена в життя саме так, як Ви її бачите. Також в нашій компанії є чудові дизайнери і творчі спеціалісти які допоможуть створити Вам незвичайну багаторівневу стелю. Тому можете бути впевненні, що наша робота справить на Вас як мінімум очікуване враження.
Монтаж багаторівневої стелі – це не проста задача, тому варто добре подумати в яку компанію звернутися по даному замовленню. Так як новачки можуть достатньо добре монтувати звичайні стелі, але для багаторівневих натяжних стель потрібен чималий досвід і накопичені навички, які дозволяють зробити роботу якісно і в обумовлені терміни. Тому краще всього обрати компанію працюючу на цьому ринку не манше 5 років, щоб уникнути несподіваних підводних каменів у монтажників.

Команда спеціалістів нашої компанії, на ринку натяжних стель, працює вже більше 10 років. За цей час ми здобули чималий досвід роботи з матеріалами з яких створюються натяжні стелі, навчились створювати будь-які конструкції та монтувати багаторівневі та дворівневі натяжні стелі.

Переваги багаторівневих натяжних стель

 1. Індивідуальний дизайн кожного приміщення. Багаторівневі конструкції дозволяють створити різноманітні варіанти оформлення стельового покриття. Для кожного клієнта розробляється ексклюзивний дизайн-проект, який враховує не тільки Ваші побажання, але і розміри приміщення, рівень освітлення, а також необхідність в зонуванні
 2. Ділення простору на зони. Багаторівневі конструкції, в яких поєднуються контрастні кольори та фактури полотен які дозволяють ділити приміщення на декілька зон. Цьому сприяє і система освітлення вмонтована в стелю. Ще одна позитивна якість: дворівневі натяжні стелі, візуально розширюють простір навіть в найменших приміщеннях.
 3. Естетичний ефект. Будь-які нерівності, виступи, балки і стики основного стельового покриття, легко сховає багаторівнева конструкція. Крім цього, в просторі між базовою і натяжною стелею, можна сховати електричні проводи та інші конструкції ( пожежну, вентиляційну систему та ін.)
 4. Простота догляду. Дворівневі натяжні стелі, максимально прості в догляді. Завдяки антистатичному ефекту, полотно не накопичує пил, на його поверхні не осідає водяний конденсат. Крім цього, плівки ПВХ і поліестерна тканина, підходять для вологого прибирання.
 5. Захищає від протікань, стійкість до зношування. Так само як і прямолінійні, багаторівневі натяжні стелі, надійно захищають від протікань зверху. На протязі вього терміну експлуатації, полотно не вицвітає і не міняє свого відтінку. Конструкція стелі не деформується при усадці будівлі, поверхня не тріскається.

Дворівневі натяжні стелі ціна

P1011909.jpgСеред клієнтів достатньо популярне питання «скільки коштують дворівневі натяжні стелі?», або Ви можете зустріти запит в пошукових системах «дворівневі натяжні стелі ціна», щоб Ви розуміли, що натяжні стелі бувають зовсім роізними і ціна дворівневих натяжних стель може значно відрізнятися – все залежить від того, що Ви хочете бачити в кінцевому результаті. Адже всі стелі по-своєму унікальні і в кожному випадку є свої нюанси. Точний розрахунок таких складних конструкцій можливо зробиит тільки після замірів приміщення. Попередню вартість дворівневої натяжної стелі Ви можете розрахувати по телефону або на нашому сайті.
Для того щоб замовити дворівневі натяжні стелі Рівне від компанії «Ваша стеля» заповніть просто онлайн-форму і наші менеджери оперативно зв’яжуться з Вами для уточнення деталей і оформлення замовлення. Якщо Вам потрібна допомога чи консультація, сміливо телефонуйте нам за телефоном 067-363-70-50 і ми залюбки відповімо на всі Ваші запитання.