Глянцеві натяжні стелі

Глянцеві натяжні стеліСьогодні ефектним способом обробки стельового покриття, являються глянцеві натяжні стелі. Завдяки дзеркальній поверхні вони підходять для створення модного дизайну кімнат, досягнути незвичайний та ідеально естетичний зовнішній вигляд. Відзеркалююча властивість таких стель, візуально збільшує площу приміщення, що особливо актуально в маленькому просторі, а також заощаджує кількість і потужність освітлюючих приладів.
Глянцеві натяжні стелі мають велике кольорове рішення. Глибокі темні тона, краще відзеркалюють кімнату ніж світлі варіанти,які можна використовуввати в вітальні, спальні, ванній кімнаті чи коридорі. А яскраві кольорои краще підійдуть для дитячої кімнати, кухні.
Компанія «Ваша Стеля» здійснює продаж та встановлює глянцеві натяжні стелі Рівне та Рівненській області.

Переваги глянцевих натяжних стель

Плівочні стелі мають слідуючі переваги:
  • Практично необмежений вибір кольорів та дизайну покриття.
  • Легкість установки.
  • Абсолютна водонепроникаючість.
  • Несхильні до забруднення.
  • Простота обслуговування.
  • Доступна ціна.
Не варто забувати, що при всіх вище перерахованих перевагах глянцевих натяжних стель, сфера їх застосування обмежене. Діло в тому, що стелі цього типу «бояться» низьких температур – під дією холоду, плівка стає дуже хрупкою і втрачає свою функціональність. Через це покриття, цей тип не може бути встановлений в приміщеннях, де температура повітря в зимню пору нижче нуля. Крім того, при всій своїй міцності на розрив, глянцеве полотно може бути легко пошкоджене попадання гострого предмету – в цьому плані плівка ПВХ поступається поліестерній тканині – ще одному матеріалу, який широко використовується в виробництві натяжних стель.

Якого ефекту варто очікувати від глянцевої натяжної стелі?

Глянцеві натяжні стеліПо-перше, якщо приміщення невелике і стеля низька, то глянцеві темні чи яскраві полотна можуть створити некомфортну атмосферу. Вона буде «давити» і «навісати» над гоолвою. Тому яскраві глянцеві натяжні стелі – це вибір для просторих приміщень, наприклад для клубу чи великої ігрової кімнати. Там вона буде доречна і створить атмосферу свята та динамічності.
По-друге, якщо Ви все ж таки хочете неодмінно глянцеву фактуру, варто ретельно вибрати відтінок кольорового полотна. В натягнутому вигляді воно буде завжди темнішим, так як в ньому відбивається підлога, стіни та меблі.
Але якщо стіни та підлога в кімнаті світлі, то світла глянцева фактура стелі візуально розширить простір, посилить освітлення за рахунок відображення джерел світла в дзеркальному полотні. Саме тому, світлий глянець буде вдалим вибором для невеликих кімнат з світлими стінами.
А якщо об’єднати матову фактуру з невеликими по площі кольоровими глянцевими фрагментами для дворівневої стелі, то це буде виглядати достойно та незвичайно.

Де купити глянцеві натяжні стелі?

На нашому сайті розміщені зручний калькулятор, щоб Ви могли попередньо оцінити вартість стелі. Однак без досвіду можна помилитися з розмірами, тому перед виконанням замовлення до Вас обов’язково повинен приїхати спеціаліст.
Наші досвідчені майстри на розміри виїжджають абсолютно безкоштовно. Вони уважно вислухають всі Ваші побажання та потреби, покажуть Вам всі зразки стель, потім швидко та точно не турбуючи Вас знімуть всі потрібні розміри і відразу розрахують для вас ціну стелі.
Щоб замовити глянцеві натяжні стелі, заповніть онлайн-заявку на нашому сайті чи зателефонуйте за номером 067-363-50-33. Менеджер компанії обговорить з Вами всі подробиці замовлення і призначить зручний час для зустрічі. наші майстри віїжджають на заміри з самого ранку і до пізнього вечора. Вони зроблять всі розрахунки на місці та складуть договір, щоб Вам не знадобилося втрачати час на візит в наш офіс.