Комбіновані натяжні стелі

Комбіновані натяжні стеліЯкщо Ви хочете зробити свою оселю особливою і зовсім не схожою на інші, то Вам знадобиться докласти чимало зусиль, аже сьогодні вже мало кого можна здивувати стильним ремонтом і дорогими меблями. Справжньою родзинкою інтер’єру можуть стати комбіновані натяжні стелі.

Натяжні конструкції вже давно завоювали популярність у вітчизняних споживачів, завдяки своїй естетичній привабливості, різноманітності дизайнерських рішень та відмінними експлуатаційними характеристиками.

Комбіновані натяжні стелі являють сообю поєднання різних по типу, кольору і складу полотен. Причина їхньої популярності криється в унікальній можливості зіграти на контрастах – Ви можете з’єднати різні кольори та фактури створюючи унікальний дизайн. Серед найцікавіших варіантів комбінацій варто виділити поєднання різних кольорів однорівневих конструкцій. В залежності від задумки дизайнера, границі між ними можуть бути як прямі так і криволінійні. Якщо обрати варіант по прямій лінії, то вони особливо гарно виглядають в строгому інтер’єрі, підкреслюючи серйозність і хороший смак мешканців помешкання. Хоча тут все залежить від кольорового рішення, яке здатне згладити дуже холодне враження. Що стосується криволінійних ліній, то вони дозволяють створити найяскравіші інтер’єри, які налаштовують на відпочинок і розслаблення. Такий варіант криволінійних натяжних стель – це ідеальне рішення для зонування приміщення, коли це не можливо зробити за допомогою перегородок чи подіумів. Якщо повторити лінію яка зверху на підлозі, використовуючи різні покриття підлоги, ефект буде більш чітким.

Переваги поєднання різних видів натяжних стель

  • Завдяки спайці натяжних полотен забезпечуються слідуючі пеерваги конструкції:

  • В межах однієї поверхні можуть поєднуватися найрізноманітніші кольори.

  • Ви можете за допомогою натяжної стелі продемонструвати основну кольорову концепцію інтер’єру чи створити найголовніший яскравий акцент в приміщенні.

  • Стики витримують нагрузку так само добре що й цілісне полотно, вони не пропускають воду наприклад при затоплені сусідами.

  • Процес спайки натяжних полотен, ніяк не зменшує загальний термін служби конструкції – такі стелі прослужать Вам більше 15 років.

  • Технологія дозволяє виграшно комбінувати кольори, а також створювати фантастичні криволінійні візерунки.

  • також завдяки спайці натяжних полотен, можна комбінувати темні з світлими відтінками в межах одного простору, розділяючи його на зони і підкреслюючи функціональні особливості.

Технологічні нюанси

Прямолінійна спайка натяжних полотен проводиться у випадку, якщо потрібно збільшити габарити полотна та для натяжки на великій площі. А криволінійна спайка – це скоріше дизайнерський процес, який дозволяє отримати на ідеально рівній поверхні натяжної стелі унікальні вигини, створити яскраві вставки чи незвичайні фігури.

Використовуючи спайку натяжних стель, Ви можете реалізувати найоригінальніший та ефективний дизайн-проект. Вони будуть якісно імітувати багаторівневу стельову конструкцію, при цьому абсолютно не забираючи висоту в приміщенні. І в плані вартості такі рішення набагато вигідніші.

Комбіновані натяжні стеліЕфективна криволінійна спайка натяжних стель, попереджає втрату вільного та корисного простору в приміщенні і може бути реалізована в будь-якому інтер’єрному стилі – від сучасного до класичного. При створенні комбінованих натяжних полотен, рідко обмежуються стандартними бордюрами по периметру – найчастіше створюють унікальні та динамічні форми, нехай і з плавними лінійними переходами. Це можуть бути хвилі, еліпси, будь-які траекторії з потрібною кривою чи навіть з більш жорсткими фігурами, наприклад трикутниками.

Комбіновані натяжні стелі припускають комбінацію не тільки кольорів та відтінків, але й оригінальні поєднання фактур, використання підсвітки чи дзеркал. Тим самим стеля набуває оригінальний і респектабельний вигляд. Правда для досягнення потрібного результату, необхідно щоб монтаж комбінованих натяжних стель Рівне проводили спеціалісти. Необхідно не тільки грамотно підібрати потрібне поєднання, але й в потрібних місцях посилити металічний каркас.

На комбіновані натяжні стелі Рівне ціна дещо вища чим на прості натяжні конструкції, однак ефект від їх встановлення виявляється в рази ефективнішим, оскільки приміщення набуває високу ступінь витонченності і вишуканості. Ось чого при прийнятті рішення по встановленню оригінальних і ексклюзивних стель, кращої альтернативи багаторівневим стелям чим комбіновані знайти неможливо.Телефонуйте нам 067-363-70-80 і ми з радістю Вам допоможемо