Матові натяжні стелі


Матові натяжні стеліЯкщо Ви хочете змінити дизайн приміщення, але при цьому не хочете проводити в ньому масштабний ремонт, тоді Ви можете скористатися можливістю і просто встановити матові натяжні стелі. Не дивлячись на свій скромний зовнішній вигляд, вони мають переваги перед іншими видами таких виробів. Найголовніша їхня перевага в тому, що даний вид виробів, однаково відмінно виглядає в приміщенні з будь-яким дизайном, адже матові натяжні стелі тяжко відрізнити від звичайних пофарбованих чи ідеально оштукатуряних. Крім цього, вони мають широкий діапазон робочих температур, що означає можливість їх монтажу навіть в холодних приміщення.

Матові фактури полотна натяжних стель, можна назвати класичними. Це пов’язано з тим, що частіше всього матові стелі встановлюються в квартирах з класичним інтер’єром. Застосування даної фактури в подібному інтер’єрі придає приміщенню закінчений вигляд, підкреслюючи стиль. Характерний ефект для матового полотна – це приглушеня відблисків, створюючи затишну, спокійну атмосферу. Все це саме те, що приваблює шанувальників традиційних класичних стилів.

Основні переваги матових натяжних стель.

 • Відмінно поєднання ціна/якість. На вартість глянцевих стель впливають різноманітні фактори, такі як ступінь і глибина відображення. Матові натяжні стелі в більшості випадків виглядають однаково.

 • Високий показник по звукоізоляції.

 • Стійкі до механічних пошкоджень.

 • Здатність витримувати до 100 літрів води.

 • Рівномірна товщина полотна.

 • Універсальність – білі матові натяжні стелі, ідеально вписуються в інтер’єр будь-якого приміщення.

На відмінну від глянцевих полотен, за матовими натяжними стелями простіше доглядати. Вони не вимагають до себе особливої уваги, на поверхні не залишається практично ніяких слідів, навіть пил не осідає через антистатичне покриття. Зовнішній вигляд матових натяжних стель, відмінно маскує будь-які недоліки чи розводи. Зазвичай вартість матової натяжної стелі не відрізняється від ціни глянцевої стелі, хоча деякі виробники занижують вартість даного виду покриття. Використовувати таке полотно можна для оформлення будь-якого приміщення, наприклад для спальні, дитячої кімнати, ванної чи кухні. Їми можна прикрашати великі зали чи звичайні кімнати. На фоні всього інтер’єру, матові стелі не будуть притягувати до себе особливу увагу, на вигляд конструкція буде створювати ідеально рівну та гладку поверхню.

Матові полотна не рідко покривають фотодруком. Цей вигляд натяжної стелі дуже добре розташований до такого декору. При бажанні, стелю можна прикрасити будь-якою фотографією,улюбленою картиною чи зображенням. В цілому, матові натяжні конструкції, створюють затишну, спокійну астомферу.

Матові натяжні стеліМаксимальна ширина матових полотен 5 метрів, цього зазвичай буває достатньо для монтажу безшовної стелі. При монтажі можливе встановлення кріплення для люстри, точкових світильників чи пожежної сигналізації, обхід систем вентиляції, труб та інших побутових комунікацій. Необов’язково вирівнювати і проводиит обробку базової поверхні – матове полотно білого кольору, створить ілюзію пофарбованої чи побіленої стелі.

З установкою матової натяжної стелі, відпадає необхідність штукатурення та фарбування стель. Все що Вам потрібно зробити – це визначиится з кольором поверхні. В будь-якому випадку, при виборі стелі, потрібно відштовхуватися не тільки від своїх смаків. Можна набрати в інтернеті « матові натяжні стелі відгуки» та почитати, що говорять люди, які вже встановили в себе в оселі такий вид полотна чи проконсультуватися з спеціалістолм.

Сотні клієнтів довіряють виготовлення та монтаж натяжної стелі саме компанії «Ваша Стеля». Чому варто зробиит замовлення саме у нас?

 • В нас представлені високоякісні матові натяжні стелі в широкій кольоровій гамі, є можливість замовитиматові натяжні стелі з фотодруком.

 • Ми виконуємо як типові замовлення, так і індивідуальні проекти.

 • Вартість матової натяжної стелі доступна і не стане непосильним навантаженням на Ваш сімейний бюджет.

 • В ціну матових натяжних стель входить їх виготовлення та монтаж.

 • Виїзд на заміри еа протязі 1-2 днів.

 • Монтаж матової стелі займає не більше 2-3 годин.

Зв’язатися з нашими менеджерами Ви можете за телефоном або через форму зворотнього зв’язку на нашому сайті. Вони проконсультують Вас по питаннях вибору та встановленю матової стелі, оформлять заявку та оперативно вишлють майстра замірника.