Монтаж натяжних стель

Монтаж натяжних стельНа сьогоднішній день натяжні стелі стали доволі популярним оздоблювальним матеріалом. Вони практичні, красиві та довговічні. І не дивно, що багато компаній виконують монтаж натяжних стель. Кому краще довірити виконання робіт, у кого замовити монтаж? Компанія «Ваша Стеля» кожного дня, на протязі більше 10 років здійснює монтаж натяжних стель будь-якої складності в Рівному та Рівненській області.
Існує декілька способів монтажу натяжних стель. Але компанія «Ваша Стеля» при встановленні натяжних стель використовує гарпунну систему кріплення, яка була розроблена в Франції і на сьогоднішній являється найбільш сучасною і високоефективною.

Така система складається з полотна і привареного до нього гарпуна, багета ( пластикового чи алюмінієвого). Гарпун виготовляється з твердого ПВХ щільної текструри, що являється його особливістю. Він приваврюється до полотна по всьому периметру на спеціальному фабричному верстаті. Полотно натяжної стелі фіксюється до багету за рахунок спеціального виступу до якого і чипляється гарпун. Такий спосіб кріплення рахується самим надійнішим серед стель ПВХ. Ще однією особливістю в такому способі встановлення являється точний замір приміщення, аж до виміру діагоналей.

Плюси гарпунної системи:

 • Найвища з досягненних систем на сьогоднішній день надійність кріплення. Без зчеплення від профілів змонтованих по даній технології натяжної стелі в змозі утримквати більше сотні літрів води на кожний квадратний метр. Таким чином, потоп через недбалість сусідів чи їх необережність, власникам натяжної стелі не загрожує.

 • Натяжні стелі встановлюються доволі швидко та без натяку на неякісну роботу.

 • На полотні стелі немає складок, зварені шви прямолінійні, в процесі експлуатації полотно не провисає і не деформується.

 • Естетична привабливість за рахунок використання скритих кріплень.

 • Доступність частичного чи повного демонтажу стелі з майбутнім повторним встановленням.

 • Одночосне комбінування натяжної стелі і стіни завдяки скритому універсальному багету.

 • Натяжні стелі які мають будь-яку конфігуряцію і ступінь складності, можуть бути виконані в декілька рівнів.

 • Декілька полотен одночасно можуть утворити єдине полотно завдяки розділовим багетам. Подібна технологія кріплення знаходить широке застосування на гігантських площах – наприклад встановлених в кінотеатрах, торгових центрах чи басейнах.

Час і особливості встановлення натяжної стелі

Простота монтажу – один з основних плюсів натяжних стель. При їх встановлені не утворюється пилу та бруду. Вам не знадобиться проводити генеральне прибирання після роботи майстрів. До того ж, весь процес не займе багато часу. тривалість робіт по встановленню натяжних стель, залежить від розміру кімнати та складності її геометрії:

 • наявність додаткових кутів;

 • наявність труб і виступів;

 • кількість світильників;

 • складність самої стельової конструкції – очевидно, що звичайну стелю змонтувати швидше чим багаторівневу.

Монтаж натяжних стельВ середньому, встановлення натяжної стелі в квадратній чи прямокутній кімнаті площею 15-20 м.кв. займає 2-4 години.
Якщо Ви хочете встановити декілька світильників, майте на увазі, що облаштування точки для кожного з них збільшить час встановлення натяжної стелі приблизно на 20 хвилин. В приміщені з високими ( вище 3-ох метрів) стелями діло може проходити дещо повільніше, в таких кімнатах час монтажу збільшується приблизно на 2 години.
Монтаж складних багаторівневих конструкцій вимагає великої майстерності і часу, їх встановлення в приміщені площею 15-20 м.кв. може складати 8-10 годин.
Натяжні стелі прості в монтажі, але тим не менше їхнє встановлення краще довірити професіоналам, оскільки в цьому ділі дуже багато важливих нюансів.

Як проходить встановлення натяжної стелі?

При плануванні оздоблювальних робіт, рекомендується залишити монтаж натяжної стелі наостанок. до того часу в приміщені вже повинні бути поклеєні шпалери чи проведена будь-яка інша фінішна обробка стін, встановлені системи кондиціонування і вентиляції, закінчені маніпуляції з електропроводкою і слаботочковими сітками. В день встановлення натяжної стелі:

 • в приміщенні не повинні знаходитися рослини і тварини, предмети інтер’єрів і техніка які можуть постраждати від впливу високої температури;

 • має бути забезпечений доступ до стін по всьому периметру приміщення;

Вартість робіт від тривалості монтажу не залежить. В будь-якому випадку після виконаних робіт, майстри приберуть за собою сміття і залишать приміщення чистим.

Інструменти які знадобляться для монтажу натяжної стелі

При монтажі натяжної стелі знадобляться слідуючі інструменти:
 1. montazh-8_735b8b80caec8675088ab1549457b1eb.JPGГазова пушка. Необхідна для нагріву полотен ПВХ при їх монтажі. Працюють на пропані або пропан-бутані. Сучасні газові пушки абсолютно безпечні, оскільки автоматично виключаються при перегріві чи якщо гасне полум’я.
 2. Композиційний газовий балон з колбою, з фібергласу, з прозорими стінками для контролю рівня газу. Сучасні балони оснащенні захисними клапанами, через які автоматично стравлюється надлишковий тиск і томи вони рахуються вогнебезпечні.
 3. Лезерний нівелір який дозволяє проводити максимольно точні заміри приміщення.
 4. Шуруповерт зручний і простий, ідеальний для швидкого закручування шурупів і саморізів.
 5. Перфоратор для сверління отворів в цегляних та бетонних стінах, міцністтю не менше 450 Вт. і з пилозбірником. Якщо стіни дерев’яні можня обійтися дреллю.
 6. Драбина. Розсувна драбина стане в нагоді на кожному етапі монтажу, проста та завжди під рукою.

Монтаж натяжних стель Рівне від компанії «Ваша Стеля»

montazh_natyajnogo_potolka.jpgМи пропонуємо клієнтам послуги по встановленню натяжних ПВХ стель і тканинних полотен. Матеріали пройшли контроль і мають сертифікат якості і безпечності. також ми пропонуємо гарантію на натяжні стелі 15 років.
В компанії працюють монтажні бригади які пройшли спеціальне навчання і володіють навиками монтажу натяжних стель на високому рівні. вони працюють по гарпунній системі встановлення натяжних стель ПВХ і використовують безгарпунну систему монтажу тканинних безшовних полотен, тому можуть запропонувати варіанти покриття і системи монтажу для обробки стелі в конкретному приміщені і під будь-який стиль оформлення інтер’єру.
Для професіонального і надійного встановлення, є обладнання та інструменти, якісні комплектуючі. Кваліфікація спеціалістів «Ваша Стеля» дозволяє здійснити монтаж натяжних стель Рівне та Рівненській області простих та багаторівневих натяжних стель будь-якої складності.
Замовивши встановлення натяжної стелі в компанії «Ваша Стеля», Ви отримаєте гарантію того, що Ваша стеля буде служити дійсно надійно і радувати своєю бездоганністю, красою і яскравістю фарб довгі роки.
Щоб замовити монтаж натяжних стель Рівне, Вам потрібно всього навсього набарти номер телефону 067-363-70-80 і наші компетентні спеціалісти обов’язково проконсультують Вас та порадять який матеріал підійде Вам найкраще для того чи іншого приміщення. Ми залюбки чекаємо Ваших дзвінків, щоб якомога швидше допомогти Вам здійснити Вашу мрію в реальність. І не забувайте, Ваша стеля – наші проблеми.