Напівпрозорі натяжні стелі з підсвіткою

Серед плівок натяжних стель обов’язково знайде своє застосування напівпрозоре полотно. Ці полотна являють собою плівку яка має властивість пропускати потік світла та є чудовим елементом дизайну інтер’єру.

Напівпрозорі натяжні стелі з підсвіткоюНапівпрозорі натяжні стелі з підсвіткою – неймовірно багатогранний елемент інтер’єру. Вони використовуються і як самостійне джерело світла так і в комплексі з стельовими та підвісними люстрами, точковими світильниками і т.д. Підсвітка здійснюється як і однокольоровою так і багатокольоровою світлодіодною стрічкою. В останьому випадку міняти відтінок підсвітки можна на свій розсуд, натиснувши кнопку на сенсорному пульті. Якщо підсвітка вимкнена, то натяжна стеля виглядає як звичайна непрозора.

Фактура напівпрозорої стелі ПВХ може бути будь-якою – глянцевою, матовою чи сатиновою. Найбільш розповсюджені забарвлення – білий, бежевий, світло-синій, блакитний, блідо-жовтий. В дійсності, напівпрозора плівка для стель може бути будь-якого відтінку, але варто врахувати, що полотна темних кольорів набагато гірше пропускають і розсіюють світло.

Для створення такої освітлюючої поверхні, в першу чергу встановлюють в потрібному місці освітлюючі прилади з м’яким розсіюючим світлом. Але в такому випадку виникає питання, а що робити якщо лампа за стелею перегорить? В вирішені даного питання немає нічого складного. Будь-які натяжні стелі ПВХ, не тільки напівпрозорі, можна демонтувати, а потім встановити їх назад на своє місце. Для цього необхідно дотримуватися технології при встановлені і демонтажі.

Монтажники нашої компанії мають достатній досвід роботи з натяжними стелями, в тому числі й з напівпрозорими фактурами і завжди дотримуються технології встановлення стелі.

Для того щоб не довелося часто змінювати лампи за напівпрозорим полотном бажано вибирати світильники з тривалим терміном служби. До таких освітлюючих приладів можна віднести так звані LED світильники, які також можна придбати в нашій компанії.

При грамотному розположені освітлення такі стелі дозволять створити ефект скляного даху чи вікна. До того ж напівпрозорі натяжні стелі мають властивість візуально розширювати простір, роблять освітлення м’якшим та глибшим. Зовсім необов’яково використовувати таке покриття для всієї поверхні стелі, для нього виділяють певну зону, використовуючи іншу поверхню з непрозорого матеріалу. При цьому прозора частина натяжної стелі виділяється різноманітними декоративними елементами чи розташовується на окремому рівні.

Напівпрозорі натяжні стелі з підсвіткоюНапівпрозора натяжна стеля з підсвіткою, потребує достатньо великої висоти приміщення так як для досягнення максимально повного візуального ефекту потрібна достатня відстань ( біля 30 – 40 см.) між джерелом світла та поверхнею полотна. Тільки в цьому випадку світло буде повноцінно розсіюватися, не створюючи при цьому яскравих плям від ламп та непотрібних тіней. В зв’язку з цим, мінімальна висота стелі яка рекомендується для монтажу напівпрозорих натяжних стель, складає 3 м. Не рекомендується робити ширину напівпрозорих стель більшу ніж ширина обраного полотна ( в залежності від виробника це параметр варіюється в межах 1.3-2.2 м.) Це призведе до необхідності виконання зварюючого шву, який в даному випадку буде дуже помітний. Якщо хочете отримати ефект скла, краще всього використовувати плівку білого кольору, можливо з блакитним чи бежевим відтінком.

Плюси напівпрозорих натяжних стель.

  • Переваги напівпрозорих натяжних стель, в першу чергу, відображаються в характеристиках самого матеріалу. А саме, напівпрозорі полотна мають дуже невелику товщину. Вони роблять з тим розрахунком, що при встановлені світлодіоднох стрічок, їхнє світло буде проникати крізь полотно і придасть кімнаті унікальний зовнішній вигляд.

  • Дані поверхні можуть бути не тільки білими, але й иають різні відтінки. Але наприклад Ви не зустрінете напівпрозору плівку для натяжної стелі чорного або темно – синього кольору. Вона за визначенням не може бути темною, так як дані кольори погано пропускають світло. Тому найпопулярніші кольори в даному випадку – це бежевий, рожевий, блакитний, світло-зелений, фіолетовий і т.д.

  • На полотнах такого типу, иожна зробиит фотодрук. Знову ж таки, яскраві та темні малюнки тут будуть недоречні. А ось ніжні візерунки чи орнаменти на світлому фоні покажуть себе доволі непогано. До прикладу, можна зустріти геометричні фігури, квіти, розводи.

  • Просто прекрасно поєднуються дані полотна з стелями інших фактур. Вони часто використовуються в якості елемента багаторівневих конструкцій разом з глянцевим чи матовим покриттям. Доречі, не дивлячись на те, що напівпрозорі натяжні стелі з підсвіткою мають вже джерело власного світла, вони прекрасно можуть поєднуватися з вбудованими лампочками чи люстрами різного виду.

  • Такі полотна можна почистити від всіляких забруднень. Достатньо просто протерти їх м’’якою та вологою ганчіркую. Не варто використовувати хімічні речовини, так як вони можуть пошкодити зовнішній вигляд всієї конструкції. Доречі важливо пам’ятати таке полотно дуже тонке, якщо сильно натиснути в процесі очищення, то його можна пошкодити.

  • Напівпрозорі поверхні можна використовувати в різноманітних приміщеннях. Вони прекрасно дивляться в офісних приміщеннях, магазинах, салонах краси, готелях та в багатьох інших приміщеннях де потрібно створити ділову, але в той же час затишну атмосферу. А якщо використовувати яскраві відтінки, то дані стелі цілком впишуться в інтер’єр кафе чи клубу.

  • Прекрасне поєднання білого напівпрозорого полотна та світлодіодної стрічки різного кольору.

Мінуси даного покриття.

  • На жаль, однією з основних проблем при використанні даних полотен, являється невелика ширина. По цій причині вони часто стають частиною багаторівневих конструкцій де вони виглядають більш гармонічно.

  • Так як полотно тонке, його набагато простіше пошкодити механічним способом чи при чищені. В зв’язку з цим, дизайнери рідко використовують подібні покриття в дитячій кімнаті, так як діти можуть ненавмисно ненасти шкоду такій обробці.

  • Все ж напівпрозорі покриття являються елементом сучасного дизайну. Вони поєдуються з глянцевими чи матовими покриттями в стилі мінімалізм чи футуризм. Але ось уявити такі стелі в стилі барокко чи східному стилі, дуже тяжко. Це значно скорочує сферу використання даних варіантів оформлення.

Напівпрозорі натяжні стелі служать для того, щоб дарувати позитивні та світлі емоції.

Купити напівпрозорі натяжні стелі Рівне високої якості, Ви можете у нас, а також проконсультуватися по виборі полотна, його встановленні, системі освітлення та замовити проект під ключ