Натяжні стелі Apply

Натяжні стелі ApplyЗагальновідомо, що стеля – це «обличчя» приміщення, а натяжні стелі – це щей самий економний і практичний спосіб декору стельового простору. На даний час, на ринку натяжних стель представлена велика кількість матеріалів, фактур, кольорів та відтінків, з фотодруком, складні багаторівневі конструкції. Однак нині, ми можемо представити Вам абсолютно унікальний варіант на найвибагливіший смак і це – натяжні стелі Apply.
Натяжні стелі Apply – це нова технологія, яка дозволяє створити на стелі всеможливі художні форми у вигляді вирізів. На рахунок міцності конструкції, не варто турбуватися – всі вирізи робляться на заводському обладнанні. Сенс натяжних конструкцій Apply складається з комбінації полотен на двох рівнях, одне з яких з художніми вирізами. Відстань між ними по-бажанню замовника. Такі натяжні стелі ефектно виглядають з світлодіодним освітленням яке органічно підсвічує прорізи нижнього рівня. Технологія Apply дозволяє створювати шедеври в оформлені стелі. Наші спеціалісти сумісно з Вами розроблять стиль по оформленню Вашої стелі в новому стилі Apply.
Монтаж натяжних стель Apply
Натяжні стелі ApplyЯкщо Ви знаходитеся в режимі ремонту, то перед монтажем натяжної конструкції Apply, Вам потрібно буде на плитах перекриття довести до розуму електропроводку, вентиляційні короби та ін. Потім на стінах монтажники розташують багет, який внаслідок буде з’єднаний різбленими полотнами. Тому від початкової поверхні, вони відміряють відстань до межі Вашого майбутнього різбленого шедевру і відмічають ці місця. Далі за допомогою гідравлічного рівня перенесуть відмітки на всі стіни в приміщені. В кінці всі відмітки з’єднуються у вигляді лінії. Так виконується розмітка під профіль кріплення. По технології, в першу чергу йде встановлення фонового верхнього полотна у внутрішні пази профілів. Різблене натяжне полотно кріпиться в паз, який розташований ближче до стіни. Зазвичай, базою служить однокольорова плівка, але інколи і комбінована з декількох шматків різних відтінків. Наприклад, за основу візьмемо яскраво червону мембрану, а декором послужить матова з чорними різбленими фігурами. Подальше натягування виконується в класичному стилі за допомогою теплової гармати. Коли полотна охолонуть, то при правильному монтажі вони повинні бути з ідеально рівними поверхнями.
Переваги та недоліки
Для натяжних стель Apply, характерна велика кількість переваг:
  • висока здатність поглинати шуми різбленою поверхнею, звукові хвилі будь-яких джерел при проникненні в отвори полотен гасяться і звук перетворюється на теплову енергію;
  • плівки які використовуються для стель, мають антистатичні властивості, безпечні для людини та не горять;
  • нескладний та швидкий монтаж який можна виконати самостійно;
  • під натяжними плівками можна сховати нерівності стелі та комунікації;
  • вологостійкість матеріалу до конденсату чи вологи в разі можливих протікань;
  • велика кількість кольорових рішень, візерунків, перфорації полотен.
  • різблені поверхні можна поєднувати з будь-якими видами натяжних стель: багаторівневими, «парящими», прикрашеними фотодруком;
  • натяжні стелі зберігають початковий зовнішній вигляд довгий час, не провисають;
  • нескладний догляд з застосуванням вологої чи сухої ганчірки;
  • конструкції з перфорацією універсальні, підходять для житлових кімнат, громадських приміщень.
До недоліків натяжних стель Apply відноситься більша вартість в порівнянні з звичайними плівочними конструкціями. Також при встановлені конструкції відбувається зменшення висоти кімнати, тому їх краще не використовувати для низьких стель.
Ціна натяжних стель Apply та як купити
Ціни на натяжні стелі Apply можна назвати лише після заміру приміщення і консультації нашого дизайнера, який безкоштовно Вас проконсультує, а наші замірники приїдуть та заміряють Вашу квартиру, будинок, офіс і будь-яке приміщення в Рівному та Рівненський області. Для початку Вам потрібно зателефонувати нам чи залишити онлайн-заявку на нашому сайті і ми обов’язково зв’яжемося з Вами та допоможемо створити надзвичайний дизайн-проект натяжної стелі в стилі Apply.