Натяжні стелі ціна

Натяжні стелі цінаНатяжні стелі в Рівному – це найбільш затребуваний варіант обробки стельової поверхні, побулярність якого все більше росте. Це обумовлено основними перевагами полотна – привабливий зовнішній вигляд, міцність, довгострокова служба, стійкість до різноманітних зовнішніх факторів.
Наша компанія пропонує своїм клієнтам якісні натяжні стелі ціни яких являються оптимальними. Ми довгий час працюємо на ринку послуг, тому отримали репутацію надійного та перевіреного партнера.
Натяжні стелі, ціни та особливості вибору.
Ви хочете замовити натяжні стелі Рівне? Сьогодні варіантів їх зовнішнього вигляду і декору існує велика кількість, тому важливо знати на що орієнтуватися при виборі і замовлені натяжного полотна. Найбільш затребувана та доступна по вартості являється білосніжна стеля, яку можна доповнити точковими світильниками та прихованими карнизами.
Натяжні стелі ціни яких залежать від матеріалу який використовується, класифікують на:
  • Плівочний. Підходить для будь-якого опалювального приміщення в будинку, оскільки відрізняється високою міцністю і надійністю. В залежності від побажань і бажаного ефекту їх можна підібрати гланцеві, матові чи сатинові.
  • Тканинні. Добре пропускають повітря, але більш схильні до появи плям. Тому їх не рекомендується використовувати на кухні, а найбільш підходящий варіант – це неопалювальний балкон, спальня чи дитяча кімната.
Натяжні стелі ціни та переваги співпраці.
Наша компанія реалізує якісні натяжні стелі Рівне,ціна яких при цьому являється демократичною. В нашому асортименті представлені як економ, так і преміум варіанти, тому будь-який наш клієнт знайде оптимальний для себе варіант декору квартири.
Іншими нашими перевагами являються:
  • Безкоштовний виїзд спеціаліста на заміри;
  • Широкий вибір натяжних поолотен різних кольорів, фактур та виробника;
  • Виконання роботи будь-якої складності;
  • Гарантія на виконані роботи.
Ви хочете встановити красиві натяжні стелі ціна яких являється оптимальною? Обов’язково замовте виробництво та монтаж нотяжної стелі в компанії «Ваша Стеля». Ми пропонуємо не тільки низьку вартість, але й високу якість і широкий асортимент різноманітних полотен.
Ціни на натяжні стелі Рівне
«Економ» натяжні стелі ціна від 185 грн. за квадратний метр.
«Преміум» натяжні стелі ціна від 225 грн. за квадратний метр.
Перламутр, металік натяжні стелі ціна від 320 грн. за квадратний метр.
Тканинні натяжні стелі ціна від 700 грн. за квадратний метр.