Натяжні стелі з малюнком

Створюючи інтер’єр власного будинку, кожна людина намагається зробити його не тільки затишним, а й унікальним, в єдиному екземплярі. І саме натяжні стелі з фотодрком можуть допомогти створити неординарний, вражаючий своєю неповторністю дизайн, який може стати родзинкою кожного окремого приміщення.

Переваги натяжних стель з фотодруком.

Натяжні стелі з малюнкомОздоблювальний матеріал на полімерній основі, проводиться на плотерах з 6-ти кольоровим режимом на міцній основі. Унікальна технологія забезпечує глибоке проникнення молекул УФ-пігменту в полотно, зберігає колір і контур зображення протягом всього терміну експлуатації. Стельова обробка витримує перепади температури повітря в приміщенні, не руйнується від протягів, не вигоряє, не втрачає заданих характеристик після обробки.Універсальний оздоблювальний матеріал не поглинає запаху та вологу, не горить, не гниє, підходить для приміщення будь-якого призначення.
Натяжні стелі, фотодрук яких виконується в певному стилі, дозволяє оформити спальню, вітальню, дитячу чи кухню, втілити в реальність фантазії дизайнера та замовника. Також до інших переваг можна віднести:

 1. Бездоганна якість і рівність поверхні натяжної стелі.
 2. Полотно з легкістю переносить перепади температури. Воно не розтягується, зберігаючи колишні розміри.
 3. Натяжні стелі з фотодруком – це довговічне полотно яке не вицвітає і не покривається тріщинами.
 4. Натяжні стелі з малюнком не піддаються грибкам та плісняві.
 5. Є можливість вибрати полотно для фотодруку потрібного кольору та фактури.
 6. Щоб створити власні оригінальні натяжні стелі з фотодруком, достатньо обрати потрібне фото чи малюнок і замовити його нанесення на полотно.
 7. Встановлюючи натяжні стелі, Ви можете приховати під стелю комунікації чи заложити утеплювач в міжстельовий простір.
 8. Натяжні стелі вбережуть Ваше помешкання від затоплення, при чому фотодрук і зовнішній вигляд стелі не постраждає, оскільки воду можна легко злити через спеціальний отвір.
 9. Заощадження коштів на облаштування інтер’єру з фотодруком чи малюнком. Створення такого ж інтер’єру з розписом кистями, обійдеться набагато дорожче.
 10. Натяжні стелі з фотодруком не виділяють шкідливих речовин при пожежі.
 11. Полотно з фотодруком можна легко чистити за допомогою сухої ганчірки. Воно не притягує до себе пилу.

При виборі натяжної стелі з фотодруком, необхідно уважно віднестися до слідуючих параметрів!

Натяжні стелі з малюнкомВимоги до полотна
Полотно для натяжної стелі з фотодруком, може бути виготовлено з просоченого поліуретана, поліестера чи плівки ПВХ. Такі стелі можуть мати різні фактури: матові, глянцеві чи сатинові. Зауважимо, що найбільшою чіткістю зображення відрізняються глянцеві стелі.

Вимоги до зображення

Як правило, компанія-виробник має значний каталог зображеннь найрізноманітнішої тематики. Також можливе створення зображення по ескізу клієнта з урахуванням його побажань. В такому випадку, на виході зображення повинно відповідати слідуючим характеристикам: якість від 1200 арі в форматі tiff, psd, eps. Розмір зображення співвідноситься 1:1 до площі майбутньої стелі, використовується палітра СМУК. однак на виході зображення може декілька відрізнятися від того, яке буде отримане внаслідок. Тому перед кінцевим друком стелі, потрібно замовити кольоро-пробу.

Обладнання і витратний матеріал.

Друк малюнка здійснюється за допомогою спеціального широко-форматного принтера. Обладнання дозволяє наносити зображення на полотна шириною до 5 метрів. Що стосується фарби, то звичайно це ультрафіолетові чорнила. Вони дозволяють достигнути дуже чіткого зображення наближеного до 3D ефекту. Ці чорнила не тьмяніють з часом і не вигоряють.

Термін виготовлення.

В залежності від складності замовлення, виготовлення полотна для натяжної стелі з фотодруком, може зайняти 3-4 робочих днів. Зазвичай спочатку компанія-виконавець присилає замірника, а потім переходить до виготовлення натяжної стелі. Монтаж стелі відбувається виходячи з його складності та може зайняти від 3 до 5 годин.

Результат.

Натяжні стелі з фотодруком, вигідно відрізняються від звичайних стель не тільки своєю оригінальністю, але й практичністю. Як ми вже відмічали, вони стійкі до вологи. Зображення не тьмяніє і не вигорає. Крім цього, натяжні стелі з фотодруком, відрізняються високою пожежобезпечністю ( втім як і без фотодруку ). Вони не тріскають та не поглинають запахи. Така стеля не потребує спеціального догляду, її потрібно лише протерти ганчіркою під час генерального прибирання.

Замовити натяжні стелі з фотодруком Рівне.

Щоб замовити натяжні стелі з фотодруком Рівне та Рівненській області недорого та на вигідних умовах і з комфортом, варто просто залишити заявку на нашому сайті чи зателефонувати за номерами телефонів:

067-363-70-80

(0362) 64-24-10

Продукція компанії «Ваша Стеля» - це відмінна можливість привнести нотку новизни і оригінальності в Ваш будинок. Наші спеціалісти проведуть монтаж на високому рівні, щоб натяжні стелі з фотодруком Рівне, радували гостей і мешканців своєю вишуканістю і практичністю довгий час.