Натяжні стелі "Зоряне небо"

Натяжні стелі "Зоряне небо"Що потрібно для того, щоб мати в приміщенні свій колаптик зоряного неба? Не потрібно бути для цього чарівником, потрібно просто замовити натяжну стелю « Зоряне небо» Рівне і після її встановлення Ви повірите в чудо.
Натяжні стелі «Зоряне небо» - це можливість реалізувати казкову і неймовірну атмосферу в квартирі, ресторані, клубі, басейні чи торгово-козважальному комплексі. Наша компанія пропонує всім бажаючим кращі натяжні стелі, які імітують зоряну галактику.
Ефект зоряного розсіювання створюється при використанні оптичного кабелю і світлового генератора. Для натяжних стель може бути використаний один з небагатьох способів їх встановлення. Зоряне небо імітують світлодіоди, прикріплені з внутрішнього боку і проектують світло від генератора. Технологія монтажу такої натяжної стелі доволі складна, але вартість залишається доволі доступною.
В комплексі з світлодіодами можуть бути встановлені хрусталики, які створюють ефект зоряних променів в нічний час.

Натяжна стеля може стати основою для відтворення атласу зоряного неба. Для цього з внутрішнього боку полотна наноситься розмітка і до відмічених точок підводиться закінчення світлодіодних ниток.
Всі три способа «Зоряного неба» можна об’єднати, створивши унікальний світловий ансамбль. Монтуючи натяжну стелю, необхідно врахувати, що генератор світла потребує подальшого обслуговування, тому до нього потрібен доступ – його варто залишити на видному місці.
Зоряне небо РівнеНайновіші розробки дозволяють запрограмувати натяжну стелю, перетворивши її в активний елемент простору. Натяжні стелі можна прикрасити ефектом північного сяйва, комети і сузір’я. Для цього, при монтажі натяжних стель, встановлюється блок з дистанційним управлінням, який дозволяє переключати світлові програми.
Привабливість натяжних стель «Зоряне небо», заключається в тому, що в ньому може бути втілена велика кількість варіантів. Найчастіше в оформленні використовують прекрасні кристалики Swarovski, які придають натяжній стелі особливо прекрасний вигляд. Розположення мерехтливих зірок може відтворюватися як по карті зоряного неба, так і з урахуванням найрізноманітніших побажань замовника.

Безперечною перевагою натяжної стелі «Зоряне небо», являєтся той факт, що вони можуть займати як всю площу стелі, так і окрему її частину. Вони можуть відмінно поєднуватися з іншими світловими рішеннями інтер’єру, при цьому можна використовувати будь-яку кількість оптичних волокон, в залежності від рішення дизайнера. Натяжні стелі «Зоряне небо» в будь-якому випадку виглядають загадково, таємничо і неймовірно красиво.

натяжні стелі зоряне небо РівнеНатяжні стелі «Зоряне небо», відмінно поєднуються з будь-яким декоративним освітленням приміщення. Нерідко «Зоряне небо» монтується в окремих нішах чи на різних рівнях стелі, воно гарно виглядає разом з драпірокою стін. Безумовно найбільш оптимальне дизайнерське рішення – це комплексне застосування різних способів оформлення інтер’єру. «Зоряне небо» - це неповторний елемент декору при поєднанні з стелями оформленими світловими чи художніми ефектами і з багаторівневими стелями. Інколи дизайнери при оформленні інтер’єру, використовують світлові картини, які відображають різного роду сюжети. Наприклад прекрасно виглядає натяжна стеля «Зоряне небо» в поєднанні з нанесенням на стіну вечірнього пейзажу з заходом сонця.
Монтажем натяжних стель «зоряне небо» займаються спеціалісти, які володіють творчими навичками і технікою аерографії. Саме це являється головною запорукою того, що стандартна стеля перетвориться в шедевр, що придасть приміщенню неповторний вигляд. Професіонали компанії «Ваша Стеля» мають необхідні знання та досвід, який дозволяє виконати будь-яке замовлення по створенню будь-яких натяжних стель в Рівному на високому рівні.

Створення якісної натяжної стелі «Зоряне небо» - це дійсно клопітка праця і відповідальний процес і наші спеціалісти володіють всіма нюансами цього виду робіт. Тому ми можемо гарантувати, що встановлена нами стеля «Зоряне небо» завжди буде радувати свого господаря. Ви отримаєте справжній витвір мистецтва в своєму неповторному інтер’єрі.

Натяжні стелі «Зоряне небо» ціна.
  • Від чого залежить ціна натяжної стелі «Зоряне небо»?
  • Габарити полотна.
  • Фактура.
  • Кількість профілів, кріплення елементів, освітлювальні прилади.
  • Архітектурні особливості кімнати: наявність труб комунікацій, витяжка, виступи які потрібно замаскувати.
  • Клькість рівнів стелі і вид переходів між ними.
Хочете істотно заощадити? Зверніть свою увагу на пропозиції компанії «Ваша стеля» - задоволення не з дешевих, але воно того варте.

Де краще встановлювати натяжні стелі «Зоряне небо»?

Натяжні стелі з загадково-сяючими зірками, органічно виглядають в спальнях, дитячих кімнатах, вітальнях. Картина зоряного неба дозволяє Вам розслабитися, привести думки в порядок та налаштуватися на позитивний настрій. Дуже цікаво вони виглядають в басейнах та просторих кімнатах. Вогники які переливаються, створюють ілюзію безкінечного простору.

Натяжні стелі «Зоряне небо» Рівне від компанії «Ваша Стеля».

Спеціалісти компанії «Ваша стеля» допоможуть Вам на всіх етапах створення стелі – починаючи з консультації та попереднього прорахунку вартості і закінчуючи доставкою та монтажем натяжної стелі в Рівному та Рівненській області. В віртуальному каталозі Ви знайдете фото-приклади робіт наших майстрів. Ми гарантуємо високу якість, оперативність та бездоганний зовнішній вигляд Вашої стелі. ТЕЛЕФОНУЙТЕ нам за номером 067-363-70-80 чи залиште онлайн -заявку на нашому сайті і наші менеджери проконсультують Вас по всім питанням які у Вас виникли.

Ваша стеля – Наші проблеми.