Види натяжних стель

Натяжні стелі вже давно перестали бути революційною новацією в світі квартирного ремонту. Завдяки їх універсальності і великій кількості кольорових рішень, їх часто використовують для створення яскравих і незвичайних стельових конструкцій в ресторанах, клубах, офісах і розважальних центрах, а в домашніх умовах натяжні конструкції дозволяють створити ідеально рівну і естетично привабливу стелю без лишніх трудовитрат.

Все частішо люди зупиняються на виборі натяжних стель плануючи ремонт стелі в своїй оселі. Нерідко велика кількість марок і фатур викликає у потенційних покупців почуття розгубленості. Саме тому потрібно знати чим відрізняється один від одного різноманітна різновидність натяжних стель.

Класифікують натяжні стелі по таким категоріями:

МАТЕРІАЛИ
  • Види натяжних стельПлівочні. Плівочні натяжні стелі виготовляють з ПВХ плівки і монтують методом термічної усадки з нагрівом ремонтуючого приміщення з подальшим його охолодженням. Такі стелі на практиці використовують найчастіше, оскільки вони володіють великим асортиментом доступних фактур: матові, глянцеві, сатинові, напівпрозорі та металік – ці всі стелі плівочного типу ще називають французькими стелями, тому що ідея створення плівочних натяжних стель виникла саме в Франції.
  • Тканинні. В основу таких стель входить плетене полотно, яке покривається спеціальним складом з ціллю придання матеріалу відповідних фізичних властивостей. Нитка і пролсочувальний склад можуть бути різними і різних виробників. Тканинні натяжні стелі міцніші за плівочні і на відмінно від них не бояться істотних температурних перепадів. Тим не менше, кольорова палітра, а також пластичність тканинних натяжних стель більш обмежена.

ФАКТУРИ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ

Глянцеві

Види натяжних стельГлянцеві натяжні стелі – це улюблений та популярний на сьогоднішній день вид полотна з дзеркальною поверхнею. Вони візуально розширюють та видовжують приміщення, що є незаперечною перевагою для невисоких стель або для невеликого приміщення. глянцеві стелі дозволяють добитися цікавого ефекту з точки зору дизайну – вони придають кімнаті об’ємності, відзеркалюючи предмети і світло. Глянцеві натяжні стелі роблять інтер’єр яскравим і сучасним. Завдяки своїм унікальним характеристикам і властивостям, вони використовуються в приміщеннях самого різного призначення та типу – в будинках, квартирах, заміських котеджах. Також глянцеві натяжні стелы стануть цікавим доповненням інтер’єру кафе, клубу чи ресторану.

Матові

IMG_0805.jpgМатові натяжні стелі, зовнішньо дуже схожі на гіпсокартонні, але ще більш рівніші завдяки щільній натяжці та не мають ефекту відзеркалення. Їх можна прикрасити фотодруком чи світильниками. Якщо немає цілі створити ультрасучасний інтер’єр, то такі натяжні стелі будуть ідеально виглядати. також підійдуть матові вставки для дворівневих і багаторівневих натяжних стель щоб підкреслити глянцеву поверхню. Їхньою додатковою перевагою являється доступна ціна. Вони виглядають дуже благородно та стильно.


Сатинові

Сатинові натяжні стелі виглядають як одноіменний матеріал сатин, за що і отримав таку назву. В залежності від освітлення, можуть придати незвичайни об’ємний ефект і приємну рель’єфну поверхню. Вони краще відображають світло ніж матові, тому роблять приміщення більш світлим. Багатьох вони приваблюють саме своєю грою світла. Підійдуть для великих кімнат чи спальні. Вони створюють комфорт і придають м’ягкість інтер’єру.

Металік

Металік – це натяжні стелі для поціновувачів блиску. Ви можеет обрати золотий, срібний чи бронзовий колір. Завдяки спеціальним частинкам, ці стелі будуть дуже незвичайно відбивати світло і створять унікальний дизайн. таку поверхню часто використовують для нічних клубів, музикальних кімнат, ванній чи коридорі. Все залежить від Ваших фантазій і загальної стилістики інтер’єру.

Напівпрозорі

Напівпрозорі натяжні стелі – це самий рідкий вид, хоча виглядають надзвичайно цікавими. На напівпрозоре натяжне полотно можна нановити фото, картини чи використовувати в якості вставок для багаторівневих натяжних стель. Такий матеріал зазвичай використовується в офісних та публічних приміщеннях. Напівпрозора натяжна стеля має три основних відтінка – це бежевий, рожевий та блакитний.

ВИРОБНИКИ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ

Визначившись з питанням кращих натяжних стель, не варто випускати з уваги і їх виробників. Саме від відношення компанії до своєї продукції, багато в чому залежить їх якість і довгий термін експлуатації. На сьогоднішній день, практично всі натяжні стелі виготовляються з китайської чи французької плівки. рідше можна зустріти натяжні стелі німецької якості. Надіюсь нікому не потрібно пояснювати різницю між китайськими та євромейськими товарами? Вартість перших на декілька порядків дешевша, але їхня якість практично не відрізняється від провідних виробників Європи. Вони також є сертифіковані і виробляються з нешкідливих матеріалів. Варто пам’ятати, що натяжні стелі встановлюються не на один місяць і навіть не на один рік, тому віднестися до їх якості та екологічності потрібно з особливою увагою.

І на заключення хочеться акцентувати Вашу увагу на тому, що всі види натяжних стель являються доволі практичними і не потребують особливого догляду. Якщо розглядати натяжні стелі з цього боку, то особливу увагу хотілося б акцентувати на їх антистатичних якостях, якими володіють далеко не всі стелі.

Щоб замовити натяжні стелі та дізнатися яка ціна натяжних стель Рівне, Вам просто потрібно зателефонувати нам за номером 067-363-70-80 чи залишити онлайн -заявку на нашому сайті і наші компетентні менеджери допоможуть Вам з вибором та проконсультують у всіх тонкощях які Вас цікавлять.